<meta name="p:domain_verify" content="abd1fd89d373db8464f0a8746706464b"/>

Jak tanim kosztem odmienić kuchnię?

Kuchnia często określana jest jako serce domu. To właśnie w niej domownicy spędzają wspólnie czas gotując, jedząc i rozmawiając. Remont kuchni kojarzy nam się z bardzo drogim i czasochłonnym przedsięwzięciem, dlatego często odwlekamy go w czasie. Istnieją jednak sposoby, aby nasza kuchnia stała się nowoczesna przy małych nakładach finansowych i odrobinie naszego zaangażowania. W jaki sposób jesteśmy w stanie wykonać metamorfozę kuchni tanim kosztem?

Jak tanio odmienić kuchnię?

Aby nasza kuchnia dostała nowe życie czasem wystarczą niewielkie zmiany. Możemy postawić na zakup dodatków np. firanki do kuchni lub nowe krzesło do kuchni. Tanie krzesła do kuchni możemy nabyć w sklepach sieciowych podczas promocji lub zdecydować się na zakup produktu z drugiej ręki i wybrać się do komisu meblowego. Dzięki temu damy nowe życie meblowi, zachowamy się proekologicznie i odmienimy wygląd naszej kuchni. Dobrym pomysłem jest poszukanie dodatków na stronach internetowych z ogłoszeniami lokalnymi. Stół z krzesłami do kuchni tanio możemy zmodernizować poprzez pomalowanie ich specjalną farbą, którą możemy kupić w sklepach budowlanych. Dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych. Zamiana oświetlenia również może nadać nowego wyglądu kuchni. Oprócz lampy głównej możemy zastosować oświetlenie punktowe, które sprawi, że pomieszczenie stanie się bardziej przytulne. Lampy do kuchni tanio możemy nabyć na wyprzedażach lub w outletach.

Jak odmienić płytki w kuchni?

Jeżeli sama zmiana dodatków jest niewystarczająca i chcielibyśmy diametralnej zmiany wystroju, możemy zdecydować się na zmianę płytek. Zmiana płytek kojarzy nam się z kuciem starych kafelek, kurzem i bałaganem. Na szczęście aktualnie posiadamy takie rozwiązania, które pomogą nam tego uniknąć. Warunek jest jeden, nasze stare płytki powinny być w dobrym stanie. Jeżeli tak jest to śmiało możemy wykorzystać farby renowacyjne do płytek ściennych. W tym przypadku również dostępna jest szeroka paleta barw a cała metamorfoza nie powinna nam zająć więcej niż jeden dzień.

Zakup nowych mebli kuchennych

Chcąc zakupić nowe meble do kuchni mamy dwie możliwości. Pierwszą z nich są gotowe meble modułowe. Jest to stosunkowo tania opcja, jednak należy pamiętać, że w przypadku kuchni niewymiarowych, możemy mieć problem z dopasowaniem mebli do pomieszczenia. W takim przypadku dobrze jest poszukać wykonawcy, który wykona meble specjalnie dopasowane do naszych potrzeb. Tanie kuchnie na wymiar możemy zamówić u lokalnych producentów. Jeżeli nasze stare meble kuchenne są jeszcze w dobrym stanie a jedynie znudził nam się ich design, możemy spróbować pomalować je na inny kolor i zmienić uchwyty do otwierania frontów. Jest to najtańszy sposób na odmienienie wyglądu naszej kuchni.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Może Ci się spodobać

Register
New Account Register
Already have an account?
Log in instead Lub Reset password