Infolinia: 515 639 067 (7-17, w weekendy 9-17)
2 lata gwarancji na meble
100-dniowe prawo zwrotu
97% zadowolonych klientów

Sposoby płatności i prowizje w sklepie Novodom

W Novodom płacenie za zakupy jest tak samo łatwe i przyjemne, co urządzanie wymarzonego domu lub mieszkania. Za zakupy w naszym sklepie internetowym możesz zapłacić tak, jak ci wygodnie – wybierając jeden z dostępnych sposobów płatności. Rozwiązania, jakie przygotowaliśmy w tym zakresie, są nieskomplikowane i całkowicie bezpieczne.

Jak zapłacić za zamówienie?

 • BLIK – Szybkie wpłaty
To nowoczesna i prosta metoda, stworzona dla tych, którzy cenią swój czas. W przypadku wyboru tej opcji, płatności za zakupy online dokonuje się za pomocą aplikacji bankowej - podając w formularzu zamówienia 6-cyfrowy kod wygenerowany przez system i zatwierdzając transakcję numerem PIN w telefonie. Dzięki temu nie ma konieczności logowania się na konto bankowości elektronicznej czy podawania danych karty kredytowej. Płatność BLIK krok po kroku:
 1. Zaznacz w formularzu zamówienia metodę płatności ‘BLIK’.
 2. Włącz aplikację bankową i wyświetl jednorazowy kod BLIK.
 3. Wpisz kod BLIK w odpowiednim polu na stronie zamówienia i zatwierdź.
 4. Potwierdź transakcję numerem PIN w aplikacji bankowej w telefonie.

 • Tpay – Zapłać szybkim przelewem online
Tpay jako operator zapewnia szeroki wachlarz nowoczesnych metod płatności online, takich jak: BLIK, Google Pay czy Visa Checkout. Decydując się na tę opcję możesz mieć pewność, że płatność za zamówienie zostanie zrealizowana szybko, a twoje pieniądze bezpiecznie trafią do celu. Tpay zapewnia najwyższe standardy zabezpieczeń potwierdzone uznanymi certyfikatami: Dyrektywą PSD 2, szyfrowanymi połączeniami, certyfikacją PCI DSS Level 1 czy statusem Krajowej Instytucji Płatniczej, która podlega Komisji Nadzoru Finansowego.

 • PayU – Zapłać szybkim przelewem online
PayU to najpopularniejszy w Polsce system e-płatności, dzięki któremu szybko i bezpiecznie zapłacisz za swoje zakupy. Przelewy bankowe pay-by-link, transakcje BLIK, płatności mobilne czy płatności kartą (Google Pay, Apple Pay, MasterPass i Visa to pay) – ta nowoczesna platforma płatnicza online zaoferuje ci rozwiązania i metody płatności dopasowane do twoich potrzeb. PayU umożliwia automatyczne przesyłanie środków pieniężnych pomiędzy kupującym a sprzedającym (pieniądze trafiają na nasze konto w kilka minut), co pozwala nam znacząco skrócić ścieżkę realizacji zamówienia i przyśpieszyć wysyłkę produktów.

 • Przelew tradycyjny
Bez względu na to, jak duże są twoje zakupy, płatności w naszym sklepie internetowym, możesz dokonać także przelewem tradycyjnym. Przedpłata realizowana jest na indywidualny numer konta bankowego, który wraz z pozostałymi informacjami, otrzymasz e-mailem po złożeniu zamówienia i zarejestrowaniu go w naszym systemie. Z chwilą zaksięgowania przez nas wpłaty, zamówienie zostanie przekazane do realizacji przez magazyn, a następnie wysłane pod wskazany przez ciebie adres.

Dane do przelewu:
 Novodom Sp. z o.o.
 ul. Ludwika Narbutta 19A
 02-536 Warszawa

 Numer konta: 93 1020 2629 0000 9402 0470 8022 (PKO BP)

 • Karta kredytowa
Płatność kartą kredytową to dobrze znana i często stosowana praktyka, która ułatwia dokonywanie zakupów przez Internet. Aby zapłacić za zamówienie tą metodą, nie musisz logować się do bankowości elektronicznej – po wpisaniu w formularzu danych karty i autoryzacji, płatność dokonywana jest automatycznie. W sklepie internetowym Novodom honorowane są karty: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro. Jak to wygląda w praktyce? Najpierw należy wprowadzić dane karty: numer, datę ważności, imię i nazwisko posiadacza oraz kod CVV2, który znajduje się na rewersie. Następnym krokiem jest autoryzacja, np. w aplikacji mobilnej banku oraz podanie kodu 3-D Secure (dotyczy osób, które korzystają z takiej formy zabezpieczenia). Płatność kartą kredytową/debetową może odbywać się w sposób tradycyjny lub za pomocą e-portfela.

 • PayPo: kup teraz, zapłać za 30 dni
Spodobał ci się produkt z naszej oferty, ale nie masz wystarczających środków, aby go kupić? Skorzystaj z PayPo: kup teraz, zapłać za 30 dni. To nowoczesna i innowacyjna metoda, która oferuje odroczony termin spłaty zobowiązania lub możliwość płatności w formie dogodnych rat. Po zaznaczeniu w formularzu tej metody płatności, przekierujemy cię na platformę PayPo, która zweryfikuje twoją wierzytelność i zapłaci za zakupy. Dzięki temu możesz otrzymać zamówione produkty, a zapłacić za nie w późniejszym terminie – bez dodatkowych kosztów i formalności.

 • Płatność za pobraniem
Chcesz zapłacić za swoje zakupy dopiero w momencie doręczenia przesyłki? W Novodom dajemy również taką możliwość! W taki sposób paczka od nas trafia w twoje ręce, a ty przekazujesz odpowiednią kwotę kurierowi. Płatność za pobraniem jest możliwa do kwoty 6.500 zł (DHL), 10.000 zł (DB Schenker) i 15.000 zł (DPD). W przypadku wyboru tej metody płatności możesz zapłacić kartą lub gotówką u kuriera.

 • Odbiór osobisty z magazynu NOVODOM
W przypadku wyboru odbioru osobistego nie ma możliwości płatności gotówką/kartą płatniczą – należność za zamówione produkty należy uregulować przelewem z odpowiednim wyprzedzeniem, przed odbiorem zamówienia z magazynu.

 • Tpay - zakupy na raty 0%
Zdajemy sobie sprawę, że czasami możesz potrzebować pomocy w finansowaniu swoich marzeń o pięknym domu lub mieszkaniu. To właśnie dlatego udostępniamy również opcję płatności ratalnej, czyli zakupy na raty (RRSO 0%) realizowane przez bank Pekao S.A., za pomocą platformy płatniczej Tpay.
Proces wnioskowania o raty jest prosty, szybki i wygodny – formalności są tutaj ograniczone do minimum, a ty nie tracisz czasu na wypełnianie kolejnych formularzy. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Twoja zdolność kredytowa weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz we wniosku o pożyczkę.
 Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń na infolinię: +48 515 639 067 (Pon-Pt: 7-17, Sob-Nd: 9-17).
 Więcej szczegółów na temat dostępnych metod i sposobów płatności znajdziesz w regulaminie sklepu novodom.pl. 

*Poszczególne formy płatności mogą nie być dostępne dla wybranych produktów z oferty. Informacje na temat dostępnych metod płatności znajdziesz w koszyku zakupowym, podczas składania zamówienia w sklepie.