Infolinia: 515 639 067 (7-17, w weekendy 9-17)
2 lata gwarancji na meble
100-dniowe prawo zwrotu
97% zadowolonych klientów

Witryny do jadalni

Dołącz do newslettera i odbierz kod rabatowy już teraz!

Premiery NOVODOM 
i dostęp do promocji
Merytoryczna wiedza 
o aranżacji wnętrz
Kod rabatowy
na pierwszy zakup
Zasubskrybuj nasz newsletter i ciesz się korzyściami!

Witryny do jadalni – eleganckie meble do przechowywania zastawy stołowej

Witryny do jadalni to meble z bogatą tradycją, które od kilku lat sukcesywnie wracają na arenę wnętrzarską. Nie ukrywamy, że trend ten nastraja nas bardzo optymistycznie, bo to jedne z nielicznych elementów wyposażenia wnętrz, które darzymy ogromną sympatią i wyjątkowym sentymentem. Bo chyba, zgodzisz się, że nic tak, jak drewniane kredensy i witryny, nie kojarzy się z pachnącą kuchnią i ciepłem domowego ogniska? 

Elegancki design, jaki posiadają witryny szklane do kuchni i jadalni to nie tylko ich znak rozpoznawczy, ale też świetny sposób na wyróżnienie wnętrza bez konieczności organizowania dużej ilości miejsca. Witryny do jadalni nowoczesne, szczególnie te wąskie i pojedyncze, posiadają przecież znacznie mniejsze wymiary niż kredensy, stąd dobrze odnajdują się zarówno w dużych wnętrzach, jak i tych, które nie mogą się pochwalić okazałym metrażem. 

Witryna do kuchni i jadalni we wnętrzach - pomysły na aranżacje

Witryna szklana do kuchni

Witryna szklana wisząca do kuchni pozwala nie tylko w przemyślany sposób zagospodarować przestrzeń, jaką dają ściany i ale też powiększyć optycznie wnętrze. Modele z elementami szkła są bardzo eleganckie, dekoracyjne i umożliwiają eksponowanie zawartości półek w estetyczny sposób. Witryna kuchenna szklana jest idealnym miejscem nie tylko na szklanki, kubki i filiżanki, ale też karafki na wodę, naczynia do serwowania, cukiernicę czy pojemniki z kawą i herbatą. 

Witryna szklana do jadalni 

Witryna do jadalni pełni podobne funkcje, co witryna kuchenna. Najczęściej służy ona do przechowywania naczyń i zastawy stołowej, która używana jest do nakrywania stołu podczas wizyty gości. W jadalni witryna szklana stojąca pełni też bardzo często funkcję barku z alkoholami – półki znajdujące się wewnątrz tego mebla z powodzeniem mieszczą zarówno kieliszki i szklanki do drinków, jak i akcesoria barmańskie czy butelki z trunkami. 

Nowoczesna witryna do kuchni: odkryj naszą ofertę i wybierz idealny model

Witryny do kuchni znajdują szerokie zastosowanie we wnętrzach inspirowanych różnymi stylami. Montaż takich mebli ma ogromny sens szczególnie nad blatem dolnych szafek, szczególnie, jeśli te posiadają pełne fronty i są zabudowane. Jakie są rodzaje witryn kuchennych? Jakie opcje dają do wyboru producenci, których produkty posiadamy w naszej ofercie? Poniżej znajdziesz kilka popularnych modeli witryn do kuchni wraz z krótką charakterystyką: 

  • Witryna wisząca do kuchni – model montowany na ścianie, najczęściej dwudrzwiowy, z przeszklonym frontem i półkami, który doskonale nadaje się do przechowywania naczyń; 
  • Witryna narożna do kuchni – ze względu na swoją konstrukcję pozwala dobrze zagospodarować dostępną przestrzeń i świetnie pasuje do wnętrz o małym metrażu; 
  • Wąska witryna do kuchni – witryna stojąca w formie słupka, wsparta na nóżkach lub nieposiadająca takiego atrybutu, która może ładnie wyeksponować butelki z alkoholami;
  • Witryna do kuchni biała – uniwersalny model witryny kuchennej o ponadczasowej kolorystyce, który dobrze współgra ze stylem nowoczesnym, retro, klasycznym i skandynawskim; 
  • Czarna witryna do kuchni – oryginalna witryna kuchenna o wyrazistej kolorystyce, stojąca lub wisząca, z podświetlanymi półkami i wykończona na wysoki połysk.