<meta name="p:domain_verify" content="abd1fd89d373db8464f0a8746706464b"/>

Wykładziny dywanowe – czy nadal są modne?

W latach 90. wykładzinę dywanową mogliśmy spotkać niemalże w każdym domu. Oprócz tego często wykorzystywana była w biurach i budynkach użyteczności publicznej. W pewnym momencie dywany były dosłownie wszędzie – jednak lata ich świetności już dawno minęły. Wykładziny dywanowe zostały zastąpione innymi rozwiązaniami, które zrewolucjonizowały nasze postrzeganie podłogi. Moda jednak lubi zataczać koło i dywany powoli wracają do łask...

Dlaczego warto wybrać wykładziny dywanowe?

Wykładzina dywanowa będzie idealnym uzupełnieniem aranżacji – ociepli i odmieni wnętrze. Dzięki niej możemy niewielkim nakładem finansowym odświeżyć aranżację. Wykładzina jest ciepła i przyjemna w dotyku, co jest szczególnie istotne dla osób, które preferują chodzenie na boso. Ilość dostępnych wzorów, kolorów i faktur sprawia, że bez problemu znajdziemy model, który będzie pasował do urządzonych już pomieszczeń.

Zalety wykładzin dywanowych

Wykładzina dywanowa jest na tyle uniwersalnym rozwiązaniem, że sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Można ją położyć w sypialni, salonie czy pokoju dziecięcym. Nie bez powodu wykładziny często wykorzystywane są hotelach i biurach. Prezentują się elegancko, a jednocześnie sprawiają, że dane pomieszczenie jest bardziej przytulne. Wykładzinę dobrej jakości można z powodzeniem umieścić nawet w mocno eksploatowanych miejscach – na korytarzach lub na schodach. Ilość dostępnych rozwiązań sprawia, że znajdziesz odpowiednią wykładzinę do każdego rodzaju pokoju – bez względu na to, w jakim stylu jest urządzony.

Komfort na wyciągnięcie ręki

Już ustaliliśmy, że dzięki wykładzinie pomieszczenie staje się bardziej przytulne. Jeśli dodatkowo wybierzemy oryginalny wzór, możemy nadać mu niepowtarzalny charakter. Oprócz tego wykładziny dywanowe to najbardziej komfortowy materiał do wykończenia podłóg. Włókna, z których wykonane, są zawsze są ciepłe – w przeciwieństwie do paneli i płytek. Dywan na podłodze idealnie tłumi kroki i inne dźwięki, a dodatkowo jest znacznie bezpieczniejszy niż inne rozwiązania – na wykładzinie ciężko byłoby się poślizgnąć.

Wykładziny dywanowe – jesteśmy na tak

Wykładziny dywanowe to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią praktyczne rozwiązania i lubią estetykę. Pasują do każdego wnętrza i skutecznie je ocieplają. Są łatwe do utrzymania w czystości, a ich położenie jest szybkie i proste. Obecne wykładziny w niczym nie przypominają już modeli z lat 90. Są nie tylko lepszej jakości, ale też wpisują się w aktualne trendy aranżacyjne.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Może Ci się spodobać

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password