<meta name="p:domain_verify" content="abd1fd89d373db8464f0a8746706464b"/>

Jak podejść do wyboru toaletki?

Nie da się ukryć, że toaletka to bardzo lubiany przez kobiety rodzaj mebla. Jest ona najlepszym miejscem do tego, aby każdego dnia szykować się do pracy, na przyjęcie, czy też na każdą inną okazję. Pojawia się jednak dylemat i pytanie, jaką toaletkę warto wybrać? Najlepiej zapoznać się z dostępnymi wariantami i możliwościami, o czym przeczytacie poniżej.

Toaletka budzi sobą skojarzenie z luksusem, a przy tym też jest marzeniem niejednej kobiety. Nie jest to zwykłe lustro do makijażu. To po prostu idealny mebel do tego, aby zrobić makijaż przed wyjściem z domu. Jest ona stosunkowo niewielkich gabarytów, dlatego swobodnie zmieścimy ją nawet w małej sypialni. Nie bez powodu zatem, szafki nocne są mylone z toaletkami. Z drugiej strony, zaaranżujemy ją także np. w łazience. Kupując toaletkę, należy pomyśleć także o odpowiednim oświetleniu, a także o wygodnym krześle.

Toaletka, jako element zestawu wraz z innymi meblami

Bezpiecznym wyjściem będzie z pewnością wybór toaletki, która pochodzi z tej samej kolekcji mebli, które znajdują się w naszym pomieszczeniu. Tym samym, na pewno nie popełnimy żadnego stylistycznego błędu, a całość będzie do siebie pasować. To najlepsze rozwiązanie w wypadku sypialni w klasycznym stylu. 

W takiej sytuacji, opłaca się pokusić o chociaż jeden nieoczywisty dodatek, a to np. nowoczesna lampa, bądź też lustrzana szkatułka na biżuterię. Toaletki tego typu charakteryzują się tym, że posiadają sporą ilość małych szufladek, w których zmieścimy wszelkie kosmetyki oraz akcesoria. Blat wówczas, będzie mógł prezentować jedynie ozdobne flakony perfum czy też inne, ładne akcesoria.

Kiedy nasza sypialnia jest naprawdę niewielkich rozmiarów, zawsze możemy postawić na lustrzaną konsolkę bądź też toaletkę stylizowaną w lustrzanym wykończeniu. Dzięki taflom szkła, będziemy w stanie optycznie powiększyć nasze wnętrze. Jako, że otoczenie będzie się od nich odbijać, mebel będzie "gubić się" w pomieszczeniu, a zatem jego gabaryty go nie przytłoczą. Co więcej, doskonale wtopi się w otoczenie i odda kolorystykę oraz styl wnętrza.

Wyróżniająca się toaletka

Nietrudno zauważyć, że współczesne toaletki są dość mocno standaryzowane. Przy dopasowaniu jej kształtu do sypialni i całego kompletu naszych mebli okaże się, że jest ona spójnym elementem całej naszej aranżacji. Niestety - owa standaryzacja może odebrać jej indywidualny charakter, a jak wiadomo, toaletka jest ponadprzeciętnym meblem. 

Kiedy zależy nam, aby tą wyjątkowość podkreślić, najlepiej postawić na toaletkę, która będzie się wyróżniać, a przy tym będzie przedstawicielem naszego ulubionego wnętrzarskiego stylu. Przykładem jest chociażby elegancka toaletka biała, natomiast może być to kolor zupełnie różny od pozostałych naszych mebli. Dobrze jednak, kiedy pewne jej elementy korespondują z elementami sypialni. Niech będzie to np. podobny kolor, sposób wykończenia lub też elementy dekoracyjne. Należy zdawać sobie sprawę z tego, że toaletka jest meblem, który rządzi się swoimi prawami, dlatego najlepiej, kiedy do jej wyboru podejdziemy z pewną swobodą, ale i fantazją.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Może Ci się spodobać

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password