<meta name="p:domain_verify" content="abd1fd89d373db8464f0a8746706464b"/>

Czy warto wyposażyć salon w rozkładany ławostół?

Ławostół rozkładany to funkcjonalny mebel szczególnie doceniany przez właścicieli niewielkich mieszkań. Możliwość wykorzystania go zarówno w formie tradycyjnego stołu, jak i stolika kawowego sprawia, że jest on często wybierany przez osoby, które chcą umeblować salon w sposób przemyślany. Czy jest to rozwiązanie dla Ciebie?

Tak, jeśli stawiasz na funkcjonalność

Rozkładana ława to wielofunkcyjny mebel, dzięki któremu dopasujesz wnętrze do aktualnych potrzeb. W dowolnym momencie możesz go rozłożyć i złożyć. Zapraszasz znajomych, z którymi chcesz zjeść wspólny posiłek? Ławostół rozkładany i podnoszony umożliwi wygodną pozycję przy stole dla kilku osób. Powiększony i podniesiony blat zmieści wszystkich gości i niezbędną zastawę. Na co dzień nie potrzebujesz dużego stołu i korzystasz tylko z niewielkiego stolika? Złożony ławostół ma niewielki rozmiar, dlatego z łatwością spełni funkcję stolika kawowego.

Ławostół rozkładany IZA w kolorze dąb sonoma

Tak, jeśli ogranicza Cię przestrzeń

Masz niewielkie mieszkanie lub kawalerkę? Wybierając umeblowanie, nie musisz zastanawiać się nad tym, czy postawisz w nim stół, czy mały stolik kawowy. Rozkładany ławostół łączy w sobie te dwie funkcje i pozwala z łatwością zaaranżować nawet niewielką przestrzeń. Dzięki temu salon zyska potrzebne wyposażenie, które wykorzystasz podczas codziennych czynności lub kameralnych spotkań ze znajomymi.

Ławostół rozkładany z unoszonym blatem KLEOPATRA w kolorze dąb lancelot

Tak, jeśli możesz wybrać nowoczesny model

Jeśli rozkładana ława kojarzy Ci się ze staromodnym meblem, który niezbyt dobrze prezentuje się w nowoczesnych pomieszczeniach to mamy dobrą wiadomość. Obecnie możesz wybrać model ławostołu, który został zaprojektowany zgodnie z aktualnymi trendami. Dlatego w ofercie naszego sklepu odnajdziesz minimalistyczne warianty ławostołów rozkładanych i podnoszonych, dzięki którym wyposażysz swój salon w modny i funkcjonalny mebel.

Zobacz: Jak zaaranżować małe mieszkanie? Poznaj 5 praktycznych wskazówek

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Może Ci się spodobać

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password