Przejdź do głównej zawartości Przejdź do wyszukiwania Przejdź do głównej nawigacji

Posiada certyfikat FSC
Rekomendowane do małych mieszkań
Zaokrąglone formy
Wysoka jakość i trwałość

Eleganckie biurko do pracy i nauki

Biurko z szufladą LILLO 105x40różowy blat/drewniane nogi od marki Ragaba to propozycja dla wielbicieli przytulnej elegancji i nowoczesnych wnętrz z nutą klasyki. Biurko, które pozwala oderwać się od rutyny? Drewniane biurko na giętych nogach łączy w sobie odrobinę odwagi z harmonią, tworząc atmosferę sprzyjającą koncentracji i kreatywności. To nie tylko mebel, ale początek nowych planów, pomysłów i codziennych rytuałów. Wybierz je już dziś i zacznij działać!

Biurko z pojemną szufladą 105 cm

Blat drewnianego biurka 105x40 wykonano z trwałej płyty MDF laminowanej w pastelowym różowym kolorze. Smukłe, lekko rozchodzące się nogi z naturalnego, lakierowanego drewna bukowego dodają całości lekkości, a jednocześnie gwarantują stabilność konstrukcji. Jego dodatkowym atutem jest szuflada na akcesoria do pisania i podręczne drobiazgi. Co więcej, wykorzystane materiały posiadają certyfikat FSC, a więc pochodzą z lasów zarządzanych w sposób odpowiedzialny.

Drewniane biurko z różowym blatem

Różowe biurko na drewnianych nogach to wyjątkowy model, który łączy efektowną formę i ciepło naturalnego drewna. Model ten szczególnie docenią ci, którzy dysponują niewielką przestrzenią. Praktyczne biurko z szufladą zapewnia dużą przestrzeń do pracy i działań kreatywnych, a jednocześnie daje możliwość zaaranżowania oddzielnej strefy do pracy zdalnej. Wygięte nóżki wprowadzają element nowoczesnej elegancji, dlatego doskonale sprawdzi się również jako dekoracyjna konsola lub toaletka.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

·         Przemyślany rozmiar – biurko o szerokości 105 cm zapewni wystarczającą przestrzeń do pracy nauki, ale i ustawienia komputera i laptopa;

·         Kontrastowe połączenia – jasny róż blatu doskonale dopełnia drewniane nogi, umożliwiając personalizację wnętrza;

·         Praktyczna szuflada – wyposażona w prowadnice kulkowe z pełnym wysuwem, ułatwia organizację drobnych przedmiotów i utrzymanie porządku;

·         Certyfikat FSC – gwarantuje, że drewno użyte w nogach pochodzi z odpowiedzialnych, zrównoważonych źródeł;

·         Wyprodukowane w Polsce – polski produkt odzwierciedla dbałość o jakość wykonania i precyzję detali, zapewniając solidność i trwałość mebla.

DODATKOWE INFORMACJE:

·         Biurko wymaga samodzielnego montażu z załączoną instrukcją.

·         Zabrudzenia i plamy należy delikatnie usuwać zwilżoną ściereczką. Nie należy stosować płynów zawierających substancje ścierne lub rozpuszczalniki.

Szukasz biurka w innym kolorze lub rozmiarze? Model LILLO jest dostępny w wielu wariantach. Odkryj całą kolekcję polskiej marki Ragaba i znajdź idealne biurko do swojej aranżacji!

·         Duży wybór blatów – ponad 15 modnych kolorów.

·         Dwa rodzaje nóżek: jasne drewno lub czarne.

·         Trzy rozmiary: 65 x 40 cm, 85 x 40 cm, 105 x 40 cm.

Kolekcja: Lillo

Wymiary produktu

Szerokość: 105 cm

Wysokość: 74 cm

Głębokość: 40 cm

Szerokość szuflad: 24.5 cm

Wysokość szuflad: 7 cm

Głębokość szuflad: 27 cm

Parametry produktu

Kolor: Różowy

Kolor nóg: Naturalny

Materiał: Płyta laminowana

Materiał blatu: MDF

Materiał nóg: Drewno bukowe

Szuflady: Tak

Ilość szuflad: 1 szuflada

Rozkładane: Nie

Oświetlenie: Nie

Otwory na kable: Nie

Regulowane (podnoszone): Nie

Typ biurka: Biurko z szufladami

Przeznaczenie: Pokój dziecięcy, Pokój młodzieżowy, Domowe biuro

Styl

Modern, Classic

Gwarancja

2 lata gwarancji

Montaż

Sposób montażu: Do samodzielnego montażu

  • Dostawa pod wskazany adres

    od 39,00 zł
  • Dostawa z wniesieniem

    od 155,00 zł
Więcej informacji o metodach dostawy i kosztach wysyłki

Twoje pytanie zostało wysłane!

W ciągu 24 godzin otrzymasz odpowiedź od naszego Działu Obsługi Klienta. Poinformujemy Cię o tym wysyłając powiadomienie na podany adres e-mail.
Odkryj inne produkty z tej kategorii i sprawdź naszą ofertę!

Zapytaj o ten produkt naszego Doradcę Klienta

Chcesz zapytać o coś jeszcze?

    Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń na Infolinię: (+48) 515 639 067.

Inspiracje z Instagrama

Zobacz, jak klienci @novodom urządzili swoje wnętrza z naszymi produktami. Zrobiłeś zakupy w naszym sklepie? Wrzuć zdjęcie aranżacji i oznacz nas na swoim profilu!
Przeglądaj produkty w podobnym stylu
Chcesz zobaczyć inne produkty w podobnym stylu? Mamy dla ciebie kilka propozycji…
Bestseller
Sofa CASTELLO 3 VELVET granatowy bluvel 86/wenge
Wysyłka od 30.10.2025
Sofa CASTELLO 3 VELVET granatowy bluvel 86/wenge

2 899,00 zł
Komoda bukowa KD422 Orzech DREWMAX
Wysyłka od 28.11.2025
Komoda bukowa KD422 Orzech DREWMAX

4 560,00 zł
Bestseller
Biurko narożne OPTIMAL 13 Dąb sonoma jasna 100x138
Wysyłka od 14.10.2025
Biurko narożne OPTIMAL 13 Dąb sonoma jasna 100x138

829,00 zł Najniższa cena z 30 dni: 621,74 zł
Krzesło obrotowe Arco biały Letto 24 rozmiar 7
Wysyłka od 8.11.2025
Krzesło obrotowe Arco biały Letto 24 rozmiar 7

1 149,00 zł
Krzesło bukowe KT172 Surowy nielakierowany DRREWMAX
Wysyłka od 28.11.2025
Krzesło bukowe KT172 Surowy nielakierowany DRREWMAX

651,00 zł
Krzesło obrotowe Perto Plus biały Castel 05 rozmiar 7
Wysyłka od 8.11.2025
Krzesło obrotowe Perto Plus biały Castel 05 rozmiar 7

1 399,00 zł
Krzesło obrotowe Perto biały Vega 33 rozmiar 7
Wysyłka od 8.11.2025
Krzesło obrotowe Perto biały Vega 33 rozmiar 7

1 349,00 zł
ECO
Blat łazienkowy 120cm ICONIC, biały
W magazynie - wysyłka dzisiaj!
Blat łazienkowy 120cm ICONIC, biały

420,00 zł
Bestseller
KRZESŁO BERRY BREGO CZARNY STELAŻ / OLIWKA77 Signal

Średnia ocena 5 z 5 gwiazdek

W magazynie - wysyłka dzisiaj!
KRZESŁO BERRY BREGO CZARNY STELAŻ / OLIWKA77 Signal

339,00 zł
Krzesło obrotowe Nero czarny Letto 33 rozmiar 7
Wysyłka od 8.11.2025
Krzesło obrotowe Nero czarny Letto 33 rozmiar 7

1 399,00 zł