Infolinia: 515 639 067 (7-17, w weekendy 9-17)
2 lata gwarancji na meble
100-dniowe prawo zwrotu
97% zadowolonych klientów

Szynoprzewody

Dołącz do newslettera i odbierz kod rabatowy już teraz!

Premiery NOVODOM 
i dostęp do promocji
Merytoryczna wiedza 
o aranżacji wnętrz
Kod rabatowy
na pierwszy zakup
Zasubskrybuj nasz newsletter i ciesz się korzyściami!

Interesują cię innowacyjne, funkcjonalne, a jednocześnie niezwykle estetyczne systemy oświetlenia? Szukasz produktów, które sprawdzą się zarówno we wnętrzach domów i mieszkań, jak i wnętrzach o charakterze profesjonalnym – biurach, gabinetach, przychodniach czy w wielu lokalach gastronomicznych (w sekcji dla gości)? W takim razie z pewnością zaciekawi cię system szynowy, który oferujemy w Novo Dom.

Szynoprzewód to inaczej listwa przewodząca prąd elektryczny do lampy, w której skład wchodzą także różnego rodzaju akcesoria. Między innymi elementy łączące szyny oświetleniowe w bardziej skomplikowane systemy, części montażowe i do zawieszania szyn. W Novo Dom znajdziesz szynoprzewód do reflektorów od wielu uznanych i sprawdzonych producentów. Pamiętaj jednak, że szynoprzewody oświetleniowe różnych marek nie są ze sobą kompatybilne. Kiedy chcesz stworzyć funkcjonalny system szynowy, wybieraj poszczególne jego części pochodzące od jednego producenta.

Szynoprzewody oświetleniowe – systemy montażu

System szynowy jest z powodzeniem wykorzystywany zarówno w domach prywatnych, jak i obiektach komercyjnych. Szynoprzewody oświetleniowe występują w trzech głównych rodzajach:

natynkowe;

podtynkowe;

zawieszane.

Każdy z rodzajów wymienionych wyżej jest dostępny w naszym asortymencie.

Szynoprzewód natynkowy

Montaż szynoprzewodów natynkowych jest bardzo prosty i polega na przytwierdzeniu ich do sufitu tradycyjnego (lub podwieszanego) za pomocą specjalnych kołków rozporowych. To jedno z najbardziej popularnych rozwiązań, a do jego montażu nie potrzebujesz żadnych wyjątkowych narzędzi. Jego zaletą jest duża uniwersalność.

Szynoprzewód podtynkowy

Szynoprzewód typu podtynkowego jest odpowiedni do sufitów podwieszanych. Szyna zostaje schowana pod tynkiem, u sufitu jest zaś widoczna jedynie część, w której wnętrzu tkwią reflektory wpięte w szynoprzewody.

Szynoprzewód zawieszany

Ostatnim systemem czy też typem szynoprzewodu jest szynoprzewód zawieszany. Do jego montażu potrzeba dodatkowych linek, które następnie są mocowane do sufitu. Wykonywane są z wysokiej jakości wytrzymałej stali, dlatego nie musisz obawiać się, że nie wytrzymają obciążenia szyn.

Szyny oświetleniowe, łączniki, reflektory, adaptery – modele

Szynoprzewód oświetleniowy występuje w wielu wariantach. Szynoprzewody z naszej oferty to między innymi modele 1 i 3 fazowe, magnetyczne.

W ofercie Novo Dom, pośród opraw oświetleniowych w postaci szynoprzewodów znajdziesz także:

adaptery 1 i 3 obwodowe;

reflektory 1 i 3 fazowe;

łączniki kątowe i proste (w kształcie litery l) 1 i 3 obwodowe;

łączniki elastyczne 1 i 3 obwodowe;

kinkiety do przewodów 1 i 3 fazowych;

zwisy do przewodów 1 i 3 fazowych;

zasilanie środkowe (niezbędne między szynami).

Tak szeroki przekrój produktów, od źródła światła takich jak reflektory szynowe, lampy i kinkiety i wielu innych pozwala na stworzenie w pełni funkcjonalnego systemu oświetlenia zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i usługowych. Produkty z naszej oferty są odpowiednie nawet wtedy, gdy system, który tworzysz, jest wyjątkowo skomplikowany.

Pamiętaj też, że nasze nowoczesne szynoprzewody to produkty objęte gwarancją. Gwarancja różni się długością w zależności od modelu czy elementu systemu, który zakupisz. Nasze akcesoria dają ci wysoką elastyczność podczas komponowania systemu oświetlenia. Ma on za zadanie tak dopasować się do twojej wizji, jak to tylko możliwe. Funkcjonalność jest ważna, ale estetyka, którą osiągniesz za pomocą szynoprzewodów w swoich pomieszczeniach, stanie się zachwycająca. Bez względu na to, w której części wnętrza zdecydujesz umieścić szynoprzewody. Są odpowiednie do montażu tak na ścianie, jak i suficie.

Z nami stworzysz wyjątkowy system oświetlenia. Czy szukasz rozwiązania dla swojego domu, biura, sklepu, restauracji czy innej przestrzeni? Novo Dom ma dla Ciebie idealne, nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania.

Wybierz interesujący cię produkt, dobierz długość szyny w zależności od twoich potrzeb, złóż zamówienie, a my wyślemy je do ciebie tak szybko, jak to możliwe. Przeglądaj naszą ofertę – stale ją aktualizujemy, byś miał jak najbardziej różnorodny wybór szynoprzewodów oraz innych akcesoriów potrzebnych do stworzenia systemów oświetlenia szynowego!