<meta name="p:domain_verify" content="abd1fd89d373db8464f0a8746706464b"/>

Skandynawski powiew świeżości!

Minimalizm, prostota i drewno - oto czym powinien charakteryzować się skandynawski styl w wystroju wnętrz. Lecz skandynawski styl ma różne oblicza i można go stosować na wiele sposobów bawiąc się dodatkami, kolorami czy fakturami. To sprawdzona recepta na jasne i modne wnętrze. Drewniane krzesła, ławy i stoły, a to wszystko powinno być w jasnych odcieniach. Aranżując nasze mieszkanie w skandynawskim stylu wprowadzamy do wnętrza powiew świeżości i klimat natury!

Obecnie nie trudno dostać meble w skandynawskim stylu jak choćby krzesła KRIS oraz DIOR czy stoliki Nolan.

W naszym sklepie stworzyliśmy kolekcję SCANDINAVIAN, w której znajduje się szeroka oferta mebli i dodatków w atrakcyjnych cenach. Oferujemy mnóstwo mebli w skandynawskim stylu, od drewnianych krzeseł i stołów po ławy czy komody. Znajdują się tam modne serie mebli Mosso, Nolan, Oslo, Narvik i wiele innych.

Jak urządzić mieszkanie w skandynawskim stylu? Oto 5 prostych zasad:

  • KOLOR - dominującą barwą jest biel oraz chłodne odcienie, jak szarości czy pastele. Modne stało się również stosowanie jednego dominującego koloru jak np. żółty, czy morski.
  • NATURA - do skandynawskich wnętrz powinno się dobierać meble z naturalnych tworzyw głównie drewniane, a także lniane, bawełniane czy nawet wiklinowe. Ciekawym dodatkiem mogą być kamienie. Krzesła i stoły z drewnianym stelażem to podstawa.
  • MINIMALIZM - skandynawskie aranżacje są proste i minimalistycznie. Istotna jest funkcjonalność i harmonia. Ilość dodatków wystroju wnętrza, powinna być uproszczona do niezbędnego minimum.
  • ŚWIATŁO - skandynawskie wnętrza są pełne światła. Duże okna czy nawet przeszklone ściany to charakterystyczna cecha skandynawskiego budownictwa. Gdy nie mamy możliwości wstawienia wielkiego okna, możemy zastosować dużą ilość oświetlenia sztucznego lecz w naturalnej barwie. Prócz wiszących lamp polecamy kinkiety jak również stojące lampy. Skandynawskie wnętrza nie lubią ciężkich zasłon, okna wolą być odsłonięte
  • UNIWERSALIZM - skandynawski styl często łączy meble stare z nowymi. Mile widziane są odnawiane meble czy też tworzone na nowo z innych.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Może Ci się spodobać

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password