<meta name="p:domain_verify" content="abd1fd89d373db8464f0a8746706464b"/>

Wszystkie produkty oferowane przez novodom.pl objęte są 2 letnią gwarancją producenta.

Reklamacja może zostać złożona przez Klienta pisemnie na adres: ul. Kilińskiego 35B, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski lub w formie elektronicznej, za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres e-mail: biuro@novodom.pl.

Zaleca się Klientowi wysłanie zdjęcia dokumentującego wadę, podpisanego protokołu szkody oraz podanie w opisie reklamacji:

(1) informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady,

(2) żądania sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży,

(3) danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę. 

 

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia.

 

 

 

Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług (więcej informacji na stronie samej platformy lub pod adresem internetowym Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: https://uokik.gov.pl/spory_konsumenckie_faq_platforma_odr.php).

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password