<meta name="p:domain_verify" content="abd1fd89d373db8464f0a8746706464b"/>

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Krzesła obrotowe do pokoju dziecięcego i młodzieżowego

Krzesło to kolejny niezwykle ważny mebel w pokoju nastolatka. W końcu całkiem sporą ilość czasu będzie on spędzać na nauce (tak przynajmniej zakładamy), dobrze jest więc wybrać model, który będzie sprzyjał prawidłowej postawie ciała. Na jakie aspekty zwrócić uwagę wybierając krzesło obrotowe do biurka? Szerokość - kiedy usiądzie na nim dziecko, po bokach powinno zostać po kilka centymetrów wolnej przestrzeni. Głębokość - 1/3 ud powinna wychodzić poza siedzisko, a opierać powinno się na nim 3/4 długości ud. Wysokość powinna umożliwiać swobodne oparcie stóp o podłogę i zgięcie nóg pod kątem prostym.

Wiemy, że zależy Ci na zdrowiu Twojego oczka w głowie. Wiemy, że na pewno boisz się o jego kręgosłup z uwagi na głównie siedzący tryb spędzania czasu. Wiemy również, co zrobić, by zmniejszyć Twoje obawy - podstawę zadbania o kręgosłup stanowią odpowiednio dobrane meble! Krzesła obrotowe z naszego sklepu to bez wątpienia najlepszy wybór do każdego pokoju dziecięcego oraz młodzieżowego. Prawidłowa postawa ciała, a przy tym solidne wykonanie i elegancki design – zapewnione!

Fotele gamingowe – wygoda i komfort dla kręgosłupa gracza

Proponowane przez nas krzesła sprawdzą się doskonale w pomieszczeniu urządzonym w każdym stylu z uwagi na swoje zróżnicowanie pod względem wyglądu i wykorzystanych kolorów. Dla uczących się przy biurku, gamingowców czy artystycznych twórców - każdemu zapewnią komfortowe warunki wykonywania czynności.

Zdecyduj się na nasze fotele obrotowe – zaufaj nam, że lepszego wyboru do pokoju młodzieżowego i dziecięcego po prostu nie możesz dokonać! Sprawdź, jakie modele mamy dostępne, znajdź najlepszy dla swojego syna lub córki i nie wahaj się przed podjęciem decyzji. Zadowalające efekty zauważysz ekspresowo!

Inspiracje / BLOG

Zapisz się do naszego newslettera.

Otrzymuj kupony rabatowe oraz informacje o promocjach

Newsletter signup

Register
New Account Register
Already have an account?
Log in instead Lub Reset password