Przejdź do głównej zawartości Przejdź do wyszukiwania Przejdź do głównej nawigacji
Infolinia: 515 639 067 (pon-pt: 7-17, sb-nd: 9-17)
Dostawa z wniesieniem
100 dni na zwrot lub wymianę
Infolinia: 515 639 067 (pon-pt: 7-17, sb-nd: 9-17)
Dostawa z wniesieniem
100 dni na zwrot lub wymianę

icon
Wysoka jakość i trwałość

Duża szafa do salonu i przedpokoju 216x200

Szukasz eleganckiej szafy, w której z łatwością zorganizujesz wszystkie ubrania i akcesoria? Szafa 4-drzwiowa z lustrem EVORA 216x200 ciemnozielona/dąb Lefkas  to mebel, który wprowadza do wnętrza wyrafinowaną klasykę i ciepło tradycji. Ta duża szafa do sypialni i przedpokoju została zaprojektowana z myślą o tych, którzy chcą aranżować swój dom z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Piękny, ciemnozielony kolor, subtelne frezowania i starannie dopracowane wnętrze to tylko kilka z wielu jej zalet. Odkryj je wszystkie, wybierając tę klasyczną szafę już dziś!

Ciemnozielona szafa z drążkiem i półkami

Duża szafa 4-drzwiowa to połączenie klasycznej elegancji i funkcjonalności, gdzie ciemnozielony korpus oraz fronty z płyty meblowej pokrytej folią idealnie współgrają z ciepłym, jasnym dekorem dębu na górnym wieńcu i cokole. Ozdobne frezowania na frontach oraz metalowe gałkowe uchwyty dodają meblowi delikatnej dekoracyjności, a wnętrze wyposażenie w pojemne półki i drążek do wieszania ubrań zapewnia praktyczne i uporządkowane miejsce na garderobę, dla 1-2 osób. Dzięki każdemu z tych elementów ta elegancka szafa z lustrem 216x200 jest nie tylko piękna, ale i odporna na codzienne użytkowanie.

Klasyczna 4-drzwiowa szafa z dużym lustrem

Ciemnozielona szafa frezowana doskonale sprawdzi się w sypialni, garderobie lub przedpokoju, gdzie stanie się zarówno funkcjonalnym schowkiem na ubrania, jak i wyrazistą ozdobą wnętrza. Jej elegancka forma, szlachetny odcień głębokiej zieleni oraz ciepłe akcenty drewna dębowego idealnie komponują się z aranżacjami klasycznymi, angielskimi i nowoczesnymi z nutą retro, a także z wnętrzami w stylu modern classic oraz eklektycznym, gdzie liczy się wyrafinowany detal i subtelny kontrast kolorystyczny, czyniąc mebel uniwersalnym rozwiązaniem do przestrzeni, które stawiają na ponadczasowy design oraz komfort użytkowania.

Kolekcja: Evora

Wymiary produktu

Wysokość: 216 cm

Szerokość: 200 cm

Głębokość: 62 cm

Parametry produktu

Typ skrzyni: Szafa

Liczba drzwi: 4

Rodzaj drzwi: Uchylne

Lustro: Z lustrem

Przeszklenie: Nie

Oświetlenie: Opcjonalnie

Materiał: Płyta meblowa

Kolor: Dąb Lefkas, Zielony

Półki: Tak

Liczba półek: 5

Szuflady: Nie

Styl

Modern

Gwarancja

2 lata gwarancji

Montaż

Sposób montażu: Do samodzielnego montażu

  • Dostawa pod wskazany adres

    od 0,00 zł
  • Dostawa z wniesieniem

    od 575,00 zł
Więcej informacji o metodach dostawy i kosztach wysyłki

Producent / Osoba odpowiedzialna IMS HELVETIA Sp. z o.o. Bolesławiecka 10 98-400 Wieruszów Tel: (+48)627 832 100 Email kontaktowy: [email protected]

Twoje pytanie zostało wysłane!

W ciągu 24 godzin otrzymasz odpowiedź od naszego Działu Obsługi Klienta. Poinformujemy Cię o tym wysyłając powiadomienie na podany adres e-mail.
Odkryj inne produkty z tej kategorii i sprawdź naszą ofertę!

Zapytaj o ten produkt naszego Doradcę Klienta

Chcesz zapytać o coś jeszcze?

    Inspiracje z Instagrama

    Zobacz, jak klienci @novodom urządzili swoje wnętrza z naszymi produktami. Zrobiłeś zakupy w naszym sklepie? Wrzuć zdjęcie aranżacji i oznacz nas na swoim profilu!
    Przeglądaj produkty w podobnym stylu
    Chcesz zobaczyć inne produkty w podobnym stylu? Mamy dla ciebie kilka propozycji…
    Nowość
    Poduszka, Wystrój domu, Meble
    Wysyłka od 4.01.2026
    Podnóżek tapicerowany ASBERG 37x47 cm szary

    649,00 zł
    Nowość
    Poduszka, Wystrój domu, Meble, Krzesło
    Wysyłka od 4.01.2026
    Fotel BOCEK biały

    2 059,00 zł
    Nowość
    Krzesło BADALONA boucle brązowe czarne nogi
    Wysyłka od 31.01.2026
    Krzesło BADALONA boucle brązowe czarne nogi

    339,00 zł
    Nowość
    Hoker z regulacją wysokości MIDDELFART wysokość 61-81 szary czarny
    Nowość
    Krzesło tapicerowane z podłokietnikami TRIVIO brązowe czarne nogi
    Wysyłka od 26.12.2025
    Krzesło tapicerowane z podłokietnikami TRIVIO brązowe czarne nogi

    549,00 zł
    Nowość
    krzesło tapicerowane ROYAN tkanina jasnoszara szare nogi
    Wysyłka od 26.12.2025
    krzesło tapicerowane ROYAN tkanina jasnoszara szare nogi

    459,00 zł
    Nowość
    Krzesło tapicerowane STOCHOLM brązowa tkanina brązowe nogi
    Wysyłka od 20.12.2025
    Krzesło tapicerowane STOCHOLM brązowa tkanina brązowe nogi

    269,00 zł
    Nowość
    Krzesło tapicerowane z podłokietnikami MELILLA tkanina boucle brąz czarne nogi
    Nowość
    Stolik kawowy, Meble, Tabela, Stół do jadalni
    Nowość
    Stolik kawowy, Meble, Tabela, Sklejka, Drewno
    Wysyłka od 4.01.2026
    Zestaw stolików kawowych LUNA ława 2 szt. trawertynowy

    1 019,00 zł