Przejdź do głównej zawartości Przejdź do wyszukiwania Przejdź do głównej nawigacji
Infolinia: 515 639 067 (pon-pt: 7-17, sb-nd: 9-17)
Dostawa z wniesieniem
100 dni na zwrot lub wymianę
Infolinia: 515 639 067 (pon-pt: 7-17, sb-nd: 9-17)
Dostawa z wniesieniem
100 dni na zwrot lub wymianę

icon
Posiada certyfikat FSC
icon
Naturalny materiał
icon
Rekomendowane do małych mieszkań
icon
Prostota i minimalizm

Biurko na rzeźbionych nogach czarny blat

Biurko z szufladą MAMO 105x40 czarny blat/jesionowe nogi przypadnie do gustu wielbicielom ponadczasowej klasyki w nowoczesnym wydaniu. To minimalistyczne biurko łączy wyrazisty kolor z naturalnym akcentem drewna, tworząc idealne miejsce do pracy i nauki w każdej przestrzeni. Jego design charakteryzuje się elegancją i funkcjonalnością, które docenią osoby ceniące styl oraz praktyczność. Ragaba, jako marka o polskich korzeniach, stawia na jakość i świadomy wybór materiałów, oferując meble, które posłużą na lata.

Duże biurko do biura i pokoju nastolatka

Konstrukcja tego prostokątnego biurka do pracy i nauki łączy trwałe materiały i ponadczasowy design. Blat w wyrazistym czarnym kolorze wykonany jest z laminowanej płyty MDF o półmatowym wykończeniu, co zapewnia odporność na zarysowania i łatwość czyszczenia. Rzeźbione nogi zostały wykonane z litego drewna bukowego, certyfikowanego FSC, co oznacza, że drewno pochodzi ze zrównoważonych źródeł. Wygodę użytkowania zwiększa pojemna szuflada, która umożliwia przechowywanie niezbędnych akcesoriów, pomagając zachować porządek na blacie.

Drewniane biurko z szufladą 105x40x74

Miejsce do pracy i nauki, które zaskakuje – tak można opisać drewniane biurkoz szufladą w jego najlepszym wydaniu. To minimalistyczny mebel, który z łatwością dopasuje się nawet do niewielkich przestrzeni, zapewniając funkcjonalność niezbędną do codziennego użytkowania. Duże biurko na toczonychnogach z łatwością odnajdzie się w każdym wnętrzu, od pokoju dziecięcego po domowe biuro, harmonijnie uzupełniając aranżacje modern, art. deco, a nawet te eklektyczne. To najlepszy sprzymierzeniec, wspierający twoje codziennie działania.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

·         Minimalistyczny design z duszą – wyrazisty kolor blatu oraz naturalne toczone nogi sprawia, że biurko jest zarówno stylowe, jak i ponadczasowe;

·         Kompaktowe i funkcjonalne – idealne do małych przestrzeni, oferuje optymalną powierzchnię roboczą bez zajmowania zbyt wiele miejsca;

·         Praktyczna szuflada – zapewnia wygodne przechowywanie niezbędnych akcesoriów, pomagając utrzymać porządek;

·         Certyfikowana jakość – biurko posiada certyfikat FSC, co potwierdza, że drewno użyte do jego produkcji pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów;

·         Uniwersalność zastosowań – biurko może służyć nie tylko jako przestrzeń do pracy i nauki, ale także jako elegancka konsola w holu lub salonie.

DODATKOWE INFORMACJE:

·         Biurko wymaga samodzielnego montażu z załączoną instrukcją.

·         Zabrudzenia i plamy należy delikatnie usuwać zwilżoną ściereczką. Nie należy stosować płynów zawierających substancje ścierne lub rozpuszczalniki.

Szukasz biurka w innym kolorze lub rozmiarze? Model MAMO jest dostępny w wielu wariantach. Odkryj całą kolekcję polskiej marki Ragaba i znajdź idealne biurko do swojej aranżacji!

Kolekcja: Mamo

Wymiary produktu

Szerokość: 105 cm

Wysokość: 74 cm

Głębokość: 40 cm

Szerokość szuflad: 52 cm

Wysokość szuflad: 7 cm

Głębokość szuflad: 27 cm

Parametry produktu

Kolor: Czarny

Kolor nóg: Naturalny

Materiał: Płyta laminowana, Drewno

Materiał blatu: MDF

Materiał nóg: Drewno bukowe

Szuflady: Tak

Ilość szuflad: 1 szuflada

Rozkładane: Nie

Oświetlenie: Nie

Otwory na kable: Nie

Regulowane (podnoszone): Nie

Typ biurka: Biurko z szufladami

Przeznaczenie: Pokój dziecięcy, Pokój młodzieżowy, Domowe biuro

Styl

Rustykalny, Classic

Gwarancja

2 lata gwarancji

Montaż

Sposób montażu: Do samodzielnego montażu

  • Dostawa pod wskazany adres

    od 39,00 zł
  • Dostawa z wniesieniem

    od 155,00 zł
Więcej informacji o metodach dostawy i kosztach wysyłki

Mega Sp. Zo.o. Silesia 9 59-550 Wojcieszów [email protected]

Twoje pytanie zostało wysłane!

W ciągu 24 godzin otrzymasz odpowiedź od naszego Działu Obsługi Klienta. Poinformujemy Cię o tym wysyłając powiadomienie na podany adres e-mail.
Odkryj inne produkty z tej kategorii i sprawdź naszą ofertę!

Zapytaj o ten produkt naszego Doradcę Klienta

Chcesz zapytać o coś jeszcze?

    Inspiracje z Instagrama

    Zobacz, jak klienci @novodom urządzili swoje wnętrza z naszymi produktami. Zrobiłeś zakupy w naszym sklepie? Wrzuć zdjęcie aranżacji i oznacz nas na swoim profilu!
    Przeglądaj produkty w podobnym stylu
    Chcesz zobaczyć inne produkty w podobnym stylu? Mamy dla ciebie kilka propozycji…
    Witryna bukowa KW420 PRAWA Naturalny DREWMAX
    Wysyłka od 15.12.2025
    Witryna bukowa KW420 PRAWA Naturalny DREWMAX

    2 870,00 zł
    KW104 kredens/witryna/biblioteczka S80 W190 G47 sosna olcha DREWMAX
    Wysyłka od 4.01.2026
    KW104 kredens/witryna/biblioteczka S80 W190 G47 sosna olcha DREWMAX

    2 648,00 zł
    KT111 krzesło-hoker W83 sosna olcha DREWMAX
    Wysyłka od 4.01.2026
    KT111 krzesło-hoker W83 sosna olcha DREWMAX

    402,00 zł
    Szafa 2-drzwiowa VELVET 70 drewniana dąb rustical 200x110x60cm
    Wysyłka od 12.12.2025
    Szafa 2-drzwiowa VELVET 70 drewniana dąb rustical 200x110x60cm

    4 191,07 zł
    Szuflada, Meble, Szafka, Skrzynka pocztowa
    Wysyłka od 4.01.2026
    KD160 komoda S45 W92 G42 sosna olcha DREWMAX

    810,00 zł
    KD103 komoda S55 W55 G47 sosna grey DREWMAX
    Wysyłka od 4.01.2026
    KD103 komoda S55 W55 G47 sosna grey DREWMAX

    642,00 zł
    KD138 komoda S125 W76 G42 sosna olcha DREWMAX
    Wysyłka od 4.01.2026
    KD138 komoda S125 W76 G42 sosna olcha DREWMAX

    1 709,00 zł
    LK101 łóżko S180 D200 sosna surowy
    Wysyłka od 4.01.2026
    LK101 łóżko S180 D200 sosna surowy

    1 038,00 zł
    KS104 kufer/skrzynia S90 W58 G55 sosna dąb DREWMAX
    Wysyłka od 15.12.2025
    KS104 kufer/skrzynia S90 W58 G55 sosna dąb DREWMAX

    843,00 zł
    KD123 komoda S156 W100 G47 sosna surowy DREWMAX
    Wysyłka od 4.01.2026
    KD123 komoda S156 W100 G47 sosna surowy DREWMAX

    2 317,00 zł