<meta name="p:domain_verify" content="abd1fd89d373db8464f0a8746706464b"/>

Jak wybrać szafę do sypialni?

Urządzasz swoje mieszkanie? Chcesz, aby szafa w sypialni stanowiła praktyczny mebel oraz jednocześnie pasowała do wybranego stylu aranżacji?

>

Urządzasz swoje mieszkanie? Chcesz, aby szafa w sypialni stanowiła praktyczny mebel oraz jednocześnie pasowała do wybranego stylu aranżacji? Mnogość dostępnych modeli w wielu rozmiarach i stylach może nieco utrudnić podjęcie decyzji. Sprawdź, na co zwrócić uwagę, aby dokonać właściwego wyboru.

Szafa w sypialni – liczy się wnętrze

Wnętrze szafy do sypialni powinno być zaprojektowane w równie przemyślany sposób, co wnętrze każdego z pomieszczeń w domu. Musi być przestronne i funkcjonalne, aby ułatwić nam utrzymanie porządku oraz codzienne użytkowanie. Warto więc zwrócić uwagę na to, jakiej pojemności i rozmiaru potrzebujesz. Pakowna szafa powinna zmieścić wszelkie części garderoby, od bielizny, po zimowe kurtki czy buty. Jeśli zamierzasz przechowywać w niej dodatkowe akcesoria, np. pościel lub ręczniki – większy rozmiar z pewnością się przyda. Jej wielkość powinna być uzależniona od ilości osób, które będą z niej korzystać. Jeśli zamierzasz dzielić ją z partnerem, zwróć uwagę na to, ile przestrzeni wspólnie potrzebujecie.

Duża szafa z lustrem – do każdego wnętrza

Nowoczesne szafy do sypialni skomponują się z niemal każdym stylem. Szafa z lustrem sprawdzi się więc zarówno w klasycznych, jak i współczesnych aranżacjach. Modele z panelem lustrzanym to bardzo praktyczne rozwiązanie do niewielkich sypialni. Dzięki niej optycznie powiększysz jej wnętrze oraz rozświetlisz dostępną przestrzeń. Lustro to niezbędny dodatek w Twojej sypialni? Zaoszczędzisz trochę miejsca na ścianie, jeśli będzie ono jednym z paneli zamontowanych na szafie. Duża szafa z lustrem pomieści wszystkie niezbędne rzeczy, a dzięki lustrzanym frontom nie przytłoczy wnętrza.

Szafa z drzwiami przesuwnymi – funkcjonalność i wygoda

Rozkład mebli w sypialni to szczególnie ważny aspekt, jeśli mamy mało dostępnej przestrzeni. Wtedy liczy się dla nas każdy wolny centymetr podłogi lub ściany, a aranżacja wnętrza sypialni staje się wyzwaniem. Szafa do sypialni o niewielkich rozmiarach powinna zapewnić nam wygodę oraz jednocześnie nie blokować dostępnej przestrzeni. Szafa z drzwiami przesuwnymito najlepsze rozwiązanie. Nie musimy się obawiać, że otwierane skrzydło drzwi uderzy o łóżko znajdujące się w pobliżu lub zablokuje drzwi do sypialni. Szafa przesuwna to modny i estetyczny mebel do nowoczesnej sypialni w każdym metrażu.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Może Ci się spodobać

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password