<meta name="p:domain_verify" content="abd1fd89d373db8464f0a8746706464b"/>

Jak wybrać fotel biurowy wysokiej jakości do Twojego wnętrza?

Praca biurowa, nauka, gry komputerowe… i to wszystko w szkodliwej dla kręgosłupa siedzącej pozycji. Miejsce pracy jest niezwykle ważne. To, w jakich warunkach wykonujesz swoje codzienne obowiązki, skutkuje jakością i wydajnością Twojej pracy.  Zadbaj więc o fotel biurowy, na którym poczujesz się komfortowo i bezpiecznie. 

Zatroszcz się o swoje zdrowie i wygląd Twojego ciała

To, w jakiej pozycji siedzisz, odbija się na Twojej sylwetce i może ją stale zdeformować. Fotele biurowe dobrej jakości pozwalają oszczędzić nam bólu pleców, karku czy kręgosłupa. Zmniejszają napięcie mięśniowe, a Twoje ciało będzie wypoczęte. Spowolnią drętwienie i puchnięcie kończyn oraz pomogą Ci zachować poprawną postawę i zdrowy wygląd.

Fotele biurowe ergonomiczne

Na ryku dostępna jest ogromna ilość różnego rodzaju siedzisk. Jednak gdy spędzasz większość dnia przy biurku, najlepszym wyborem będą fotele ergonomiczne. To lepsza jakość zwyczajnych foteli i krzeseł. Ich główną zaletą jest dostosowanie do potrzeb psychofizycznych. Idealnie wyprofilowane, aby nawet podczas nauki lub ciężkiej pracy umysłowej Twoje ciało odpoczywało. Zaprojektowane tak, aby chronić kręgosłup przed szkodliwym działaniem nieodpowiednich pozycji siedzenia. Oparcie dostosowane do prawdziwej budowy ludzkiego kręgosłupa. Zawiera wbudowany system grzbietu elastomerowego, dając wsparcie, jakiego potrzebuje Twój kręgosłup. Ważną funkcją jest wyprofilowane oparcie i nadanie mu opływowego kształtu, które będzie najlepszym podparciem lędźwiowym. Możliwość regulacji wysokości siedzenia jest jednak najważniejszą funkcją foteli biurowych. To dzięki tej opcji można dostosować je do swojego wzrostu.

Miękkość siedziska i wysoka jakość materiałów, z jakich został wykonany to też ważny aspekt przy wyborze fotela biurowego idealnego. Materiał musi być oddychający, aby nie nagrzewał się zbyt szybko i aby komfort użytkowania był jak najwyższy. Gruba warstwa wypełnienia siedziska pozwoli Ci cieszyć się dłuższym komfortem siedzenia oraz spowolni proces drętwienia kończyn i bólu spowodowanego wielogodzinnym siedzeniem.

Fotele biurowe ergonomiczne, wyposażone są w odpowiednie mechanizmy i systemy, takie jak: regulacja zagłówka, oparcia, podłokietników, wysokości, głębokości. Dzięki czemu, można je dostosować do indywidualnych wymagań. Sprawdzą się dla osób w różnym wieku. Zarówno jako fotel dla graczy, jaki i krzesło obrotowe dla dzieci, podczas codziennej nauki.

Wygląd też ma znaczenie

Fotel biurowy oprócz swoich funkcji, powinien też odpowiednio wyglądać. Prezentować się stylowo i oryginalnie. Wystrój wnętrza, w którym przebywasz lub pracujesz, ma bardzo duży wpływ na Twój nastrój. W przypadku przestrzeni biurowej, wybór koloru ścian, podłóg, a także mebli jest kluczowym aspektem, przez który Twoi pracownicy, albo klienci postrzegają Twoją firmę. Zadbaj więc o odpowiednie fotele biurowe, które będą prezentowały się prestiżowo. Najwyższa jakość siedzisk to doskonała wizytówka, świadcząca o tym, że dbasz nie tylko o wygląd firmy, ale też o zdrowie i komfort pracy Twoich pracowników. W ofercie sklepu posiadamy fotele biurowe dostosowane do różnych stylów wnętrz. Kliknij i wybierz fotel idealny do wystroju Twojego pomieszczenia.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Może Ci się spodobać

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password